Türkiye’nin En İyi CEO’su Seçildi

15 binden fazla bireysel ve kurumsal yatırımcının oylarıyla gerçekleştirilen Thomson Reuters Extel “2013 Yatırımcı İlişkileri Araştırması” sonuçlarına göre Türk Telekom Grup CEO Hakam Kanafani “Yatırımcı İlişkileri Alanında Türkiye’nin En İyi CEO’su” seçildi.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, yatırımcı ilişkileri alanındaki en prestijli profesyonel araştırma ve anketlerini gerçekleştiren Thomson Reuters Extel’in “2013 Yatırımcı İlişkileri Araştırması” sonuçlarına göre büyük bir başarı elde etti.

Türk Telekom Grup CEO Hakam Kanafani, Thomson Reuters Extel 2013 Yatırımcı İlişkileri Araştırması sonuçlarına göre, “Yatırımcı İlişkileri Alanında Türkiye’nin En İyi CEO’su” seçildi. Bu araştırma kapsamında 2012 yılında da aynı unvanı elde eden Kanafani’nin yatırımcı ilişkilerine verdiği önem ve bu alandaki başarısı yatırım dünyasınca iki yıl üst üste tescillenmiş oldu.

Thomson Reuters Extel 2013 Yatırımcı İlişkileri Araştırması, 250 aracı kurum ve araştırma şirketi ile Avrupa’nın yaklaşık bin şirketinden 2 bin 500’ün üzerinde analistin katkısı ve 15 binden fazla profesyonel yatırımcının ve kurumsal katılımcının görüşleri ile belirlendi. Yatırımcı ilişkilerinde mükemmeliyeti teşvik etmek ve tescillemek amacıyla 10 yıldır düzenlenmekte olan Thomson Reuters Extel Yatırımcı İlişkileri Araştırması, bu alanda dünyanın en geniş katılımlı ve en yüksek prestijli sektörel araştırmalardan biri.    

Leave a Reply

Your email address will not be published.