Synology’den Eşsiz Bir Güvenlik Sistemi

Synology, ödüllü Surveillance Station 6.3’ü kullanıma sunuyor

Synology, üstün performans, tam güvenilirlik ve zengin navigasyona sahip Surveillance Station 6.3 sürümünü kullanıcıların hizmetine sundu. Canlı görüntü ile tek bir arayüz üzerinden eş zamanlı olarak 720 piksel çözünürlükte ve 64 kanala kadar görüntüleme imkânı veren sürüm, net ve pürüzsüz bir gözetleme deneyimini garanti ediyor. Yüksek yatırım getirisine sahip Surveillance Station 6.3, bu benzersiz deneyimi aynı kalitede mobil cihazlar için de sağlıyor.

Gelişmiş NVR (Network Video Recorder) ve NAS (Network Attached Storage) işlevselliğini birleştirerek, profesyonel IP tabanlı video gözetim çözümleri sağlayan Synology, üstün performans, tam güvenilirlik ve eşsiz navigasyona sahip Surveillance Station 6.3 kullanıcıların hizmetine sundu. Diğer sürümlere göre daha esnek olan yeni sürümde iki adet yüklü gelen ücretsiz kamera lisansı mevcut.

Ödüllü sürüm, zengin ve verimli fonksiyonları ile KOBİ’ler için ideal

Dinamik, çok yönlü ve esnek özellikleri ile beğeni toplayan ve “Computex 2014 En İyi Seçim Ödülü’nü” kazanan ürün hakkında bilgi veren Synology Türkiye Ürün Müdürü Volkan Yiğit, “Synology olarak bireysel ve kurumsal kullanıcılara ölçeklenebilir, yüksek performanslı, inovatif ve kullanıcı dostu NVR (Network Video Recorder) çözümleri sunuyoruz. Artan NVR ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan Surveillance Station’ın yeni sürümünü kullanıcılar ile buluşturduğumuz için heyecanlıyız. Bu sürüm, büyük tesisler için ideal ve verimli fonksiyonlara sahip. Ayrıca kullanıcılara farklı senaryolar için işlevsellik ve zengin alternatifler sağlıyor.” dedi.

720 piksel çözünürlük ve 64 kanala kadar görüntüleme imkânı
Surveillance Station 6.3, optimal görüntüleme deneyimi sayesinde kullanıcılara canlı görüntü ile tek bir arayüz üzerinden ve eş zamanlı olarak 720 piksel çözünürlükte, 64 kanala kadar görüntüleme imkânı sağlıyor. Yeni sürüm, net ve pürüzsüz bir gözetleme deneyimini garanti ediyor ve aynı kalitedeki gözetleme olanağını mobil cihazlar için de sunuyor.

Kenar kayıt özelliği ile kesintisiz kayıt fonksiyonundan ödün vermiyor
Gözetim cihazı Surveillance Station 6.3, yüksek yatırım garantisi ile KOBİ’ler için ideal özelliklere sahip. Örneğin yeni sürüm, ağ kesintisi durumlarında, “kenar kayıt” özelliği ile kesintisiz kayıt sağlamaya devam ediyor. Ayrıca mobilite söz konusu olduğunda veya farklı senaryolarda bile (trende veya otobüste) DS CAM uygulaması ile her yerden erişip kesintisiz kayıt fonksiyonundan ödün vermiyor.

Türkçe ara yüze sahip ve ücretsiz olarak indirilebiliyor

Synology Paket Merkezi’nden ücretsiz indirilebilen Surveillance Station 6,3’ün tüm fonksiyonlar ücretsiz bir şekilde kullanılabiliyor. Yeni sürüm, Synology’ün tüm ürünleriyle uyumlu bir şekilde çalışabiliyor ve Türkçe ara yüzü de bulunuyor. Birli, dörtlü ve sekizli kamera lisansları mevcut olan uygulamada, ilk iki lisans ücretsiz ikiden fazla IP kamera kullanımı için kamera lisansları satın alınabiliyor.

2.700’den fazla IP kamera modelini destekliyor

Surveillance Station 6.3, zengin kamera olanakları ile dağıtım esnekliğini artırarak, 2.700’den fazla IP kamera modelini destekliyor. Öte yandan, panoramik ve çoklu lens kameraları için destek veren yeni sürüm, toplam sahip olma maliyetini de azaltıyor. Zenginleştirilmiş ekran seçenekleri ve joystick desteği ile kullanılabilirliği en üst seviyeye çıkaran Surveillance Station 6.3, büyük hacimli ve geniş çaplı güvenlik kurulumları için güvenlik ve verimlilik sunuyor. Macintosh serisi bilgisayarlar için özel olarak verilen “Surveillance Web” eklentisi ise çok daha etkin bir navigasyon deneyimi sağlıyor ve performansı 6 kat artırıyor. Büyük hacimli ve çok sayıda kamera ile yapılan kurulumlar için tasarlanan Surveillance Station 6.3, 2010-2014 arasında çıkan Synology ürünlerini de destekliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.