SAP Türkiye’nin En İyi İşverenleri Arasında Seçildi

SAP, insan kaynağına ve kurum kültürüne yaptığı yatırımlarla Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasında yer aldı. Great Place to Work Enstitüsü’nün her sene düzenlediği ve Türkiye’nin en iyi işverenlerini belirleyen Great Place to Work Ödülleri’nde SAP Türkiye, 50-500 çalışan kategorisinde ilk beş marka arasına girerek ödüle layık bulundu.

Geleceği bir bulut şirketi olarak karşılamayı hedefleyen, kurumsal uygulamalar ve yazılım lideri SAP, yetişmiş ve kaliteli insan kaynağının gelişimine katkılarını sürdürüyor.

En iyi işverenleri belirlemeyi amaçlayan ve işletme içerisinde mükemmel iş yeri kültürünün oluşumuna ve gelişimine destek veren şirketleri ödüllendiren Türkiye’nin En iyi İşverenleri araştırmasının 2014 sonuçları açıklandı. Yetenek yönetimi, çalışan bağlılığı ve kurumsal çeşitlilik alanındaki çalışmalarıyla SAP, Türkiye’nin en iyi işverenleri arasında gösterildi. Capital Medya ve Kariyer.net işbirliğiyle bu yıl ikinci kez hayata geçirilen ve Great Place to Work Türkiye ofisi tarafından gerçekleştirilen araştırma sonucunda SAP Türkiye, 50-500 çalışan kategorisinde Türkiye’nin En İyi İşverenleri listesinde ilk beş şirket arasında yer aldı.

Great Place to Work Enstitüsü tarafından her yıl yaklaşık 7000 işletme ve 16 milyondan fazla çalışanın analizlere katılımıyla gerçekleştirilen En İyi İşverenler araştırması ve yarışması Türkiye dahil 50 ülkede lokal olarak düzenleniyor. Türkiye’de faaliyet gösteren çok uluslu şirketler ve yerel şirketler olmak üzere farklı sektörlerden toplamda 60 üzerinde şirketin katıldığı araştırmada ödüle layık bulunan SAP Türkiye, kurum kültürüne ve çalışan memnuniyetine yaptığı yatırımları sürdürüyor.

SAP’den sosyal sorumluluk projelerine tam destek

120 ülkede 66 binin üzerinde çalışanıyla hizmet veren SAP, sosyal sorumluluğu sürdürülebilir kurum kültürünün vazgeçilmez bir parçası olarak görüyor. 860’tan fazla sivil toplum kuruluşu ile birlikte düzenlenen sosyal sorumluluk çalışmalarıyla milyonlarca kişinin yaşamını olumlu yönde dokunmayı başaran SAP çalışanları, dünyanın dört bir yanındaki sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak görev alıyor. 2013’te sosyal sorumluluk projelerinde toplam 100 bin saatin üzerinde çalışma gerçekleştiren SAP gönüllüleri 1 milyondan fazla kişinin yaşamına iyilikle dokunma fırsatı yakaladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.