SAP Türkiye Ekosistem ve İş Ortakları Yöneticisi Orkun Dernek oldu

2002 yılından bu yana SAP’de farklı yöneticilik görevlerini üstlenen Orkun Dernek, 23 Temmuz 2012 itibariyle SAP Türkiye Ekosistem ve İş Ortakları Yöneticisi olarak yeni görevine başladı.

Orkun Dernek, bilişim dünyasında farklı sektörlerde edindiği 17 yıllık satış ve iş yönetimi deneyiminin yanı sıra, SAP çözümleri ve ekosistemine olan hakimiyeti ile SAP Türkiye’nin Kanal ve İş Ortakları Yönetimini daha da güçlendirecek ve SAP ekosistemini çok daha ileriye taşıyacak.

Orkun Dernek, profesyonel iş yaşamına 1995-1998 yılları arasında çalıştığı Baan’da Lojistik Modüller Danışmanı ve Satış Yöneticisi olarak başlamış, ardından SAP Bilgi A.Ş.’de SAP Lojistik Modüller Satış Destek Uzmanı ve Müşteri Yöneticisi olarak görev yapmıştır. 2000-2002 yılları arasında Sabancı Grubu bünyesindeki Bimsa’da Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak çalıştıktan sonra 2002’de katıldığı SAP Türkiye’de, farklı segment ve sektörlerden sorumlu Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak görev yapmış, 2006 yılı itibarı ile çalışmalarına Holding / Grup Şirketleri segmentinden sorumlu Satış Yöneticisi olarak devam etmiştir. Orkun Dernek, yeni görevine atanmadan önce SAP Türkiye Kamu Sektörü Satış Müdürlüğü görevini sürdürmekteydi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.