Radore Veri Merkezi’nden “Arkadaşları Ayırmayın” Kampanyası

Türkiye’nin hızla büyüyen veri merkezi Radore, sunucu barındırma hizmeti alan müşterileri için kaçırılmayacak bir avantaj sunuyor.

Dünya veri merkezlerinin standartlarını belirleyen en önemli sertifikasyon olan TIER standartlarına uygun olarak tasarlanan Radore Veri Merkezi’nin sunduğu yeni kampanya ile tüm müşteriler kazançlı çıkacak.

bülten

Bireysel ve kurumsal web hosting hizmeti üretmek amacıyla 2004 yılında Zeki Kubilay Akyol tarafından kurulan Radore, ilk veri merkezi yatırımını 2005 yılında gerçekleştirdi. “Uptime Experts” sloganı ile güvenilir ve kesintisiz hizmeti ilke edinen Radore, %99,99 “uptime” garantisi ile müşterilerine Sunucu Barındırma (Colocation) ve Donanım Kiralama, Sunucu Kiralama (Dedicated Server), Cloud, CDN, Web Hosting, Alan Adı, SSL ve Yönetim Servisleri gibi veri merkezi hizmetleri sunuyor.

Hem TIER III+ hem de TIER II+ standardında hizmet sunan tek veri merkezi olma özelliğine sahip Radore, müşterilerine sunduğu avantajlara bir yenisini daha ekledi. Radore’den sunucu barındırma hizmeti alan tüketiciler, Radore’ye getirdikleri her yeni arkadaşı kendileri için fırsata çevirecekler. Kampanya, yeni müşterilerin Radore ile 12 aylık sözleşme yapması ve en az 3 ay hizmet alması durumunda geçerlilik kazanacak. “Arkadaşları Ayırmayın” kampanyası dahilinde, yeni müşterilerin ödeyeceği barındırma ücreti kadar indirim, 3 ay sonra tüketicilerin hesaplarına yansıyacak.

TIER III + veri merkezi salonunun yanı sıra Mayıs ayında hizmete açılan TIER II + salonu da tüketicilerin kullanımına açık olacak. Kampanya dahilinde Radore’den hizmet alacak yeni müşteriler de ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kendilerine en uygun veri merkezi salonunu seçebilecekler.

“Arkadaşları Ayırmayın” kampanyasına ilişkin detaylı bilgiyehttp://radore.com/arkadasini-getir adresinden ulaşılabiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.