Philips’in Yeni MediaSuite Hospitality TV’leri Geliyor

Philips’in yeni MediaSuite Hospitality TV’leri, geleceğe yönelik bağlantı olanakları ve gelişmiş uzaktan yönetim araçları sunuyor.

TP Vision enerji tasarruflu yeni Philips MediaSuite Hospitality TV’yi piyasaya sürüyor. Yeni televizyonlar harika görüntü kalitesi, çok yönlü bağlanabilirlik, interaktif bilgi sayfaları ve her bir oda kategorisi için şekillendirilebilen Smart TV seçenekleriyle fark yaratacak.

MediaSuite Hospitality TV’ler, düşük işletme maliyetleri ve Philips’in geniş TV çözüm ortağı ağı üzerinden sağlanan kapsamlı hizmetleri ile otel işletmecilerine büyük fayda sağlayacak. 71cm (28 inç) ile 140cm (55 inç) arasında değişen ekran boyutlarına sahip beş model, 2014’ün ikinci çeyreğinden itibaren Avrupa, Ortadoğu, Rusya ve Türkiye’de satışa sunulacak.

MediaSuite TV’ler OXIGEN ile üstün Hospitality çözümleri sunuyor

Yeni Philips MediaSuite Hospitality TV’ler, misafirlere ve otel işletmecilerine bağlanabilirlikte en son yenilikleri sunarken, düşük sahip olma maliyetini güvence altına alan kapsamlı bir özellik seti olan Philips OXIGEN’i de içinde barındırıyor.

Otelciler için kolay uzaktan bakım avantajları

Bu TV’lerdeki SmartInstall özelliği ile, otelciler ciddi tasarruf sağlayabiliyorlar. SmartInstall, otelcilerin Philips MediaSuite TV’lerin kurulum ve bakımını çok az bir çaba ile uzaktan yapmasına olanak sağlıyor. Otelciler, misafir odalarına hiç girmeksizin kolay kullanımlı PC aracı ile yazılım yükseltmelerini uzaktan yapabiliyor ve SmartInfo sayfalarını güncelleyebiliyorlar. Kanal eşleştirme de yine misafirleri rahatsız etmeden uzaktan gerçekleştirilebiliyor.

İnteraktif ve akıllı bilgi sistemi

SmartInfo özelliği sayesinde, otel işletmecileri bir internet veya intranet bağlantısına gerek olmaksızın, isteğe göre uyarlanmış bilgiyi doğrudan MediaSuite TV ekranı üzerinden paylaşabiliyorlar. İyi tasarlanmış şablon seçenekleri, otel işletmecilerinin spa ve restoran teklifleri gibi katma değerli otel hizmetlerini tanıtmak ve her türlü ilgili turist bilgisini sunmak için interaktif bilgi sayfaları oluşturmasına yardımcı oluyor.

Bulut tabanlı Philips Smart TV portalına erişim

Philips MediaSuite TV’ler, yüksek sayıda çevrimiçi uygulama, özel hospitality uygulamaları, kaçırılan programları izleme hizmetleri ve sosyal medya platformlarının aralarında bulunduğu bulut tabanlı Philips Smart TV portalına da erişim sağlıyor. Veri mahremiyetini sağlamak üzere, MediaSuite TV’ler kişisel bilgiyi kullanım sonrasında otomatik olarak siliyor.

Misafirlerin ihtiyaçlarını karşılamak için profillerinin kişiselleştirilmesi

AppControl özelliği ise otel işletmecilerinin farklı odalar için uygulamaları eklemesi, silmesi ve sıralamasına ve farklı odalar için farklı profiller yaratmasına olanak veriyor. Otelciler Smart TV teklifinin sunduğu görünüm ve hissi otelin kurumsal kimliğine uyacak şekilde kişiselleştirebiliyorlar. Bant genişliğinin en verimli şekilde yönetimi için Otelciler, üst grup odalarda premium seçeneklere sahip tam Smart TV hizmetleri sunarken, diğer odalarda daha düşük bant genişliği gerektiren, indirgenmiş bir dizi özellik sunabiliyor.

Misafirlerin akıllı cihazlarına güvenli şekilde bağlanmak

Aralarında USB, HDMI ve Ethernet LAN’ın da bulunduğu geniş giriş ve kablolu ara yüz seçeneklerinin yanı sıra, Philips MediaSuite TV’ler zahmetsiz ve güvenli kablosuz bağlanabilirlik de sunuyor.

Miracast ve DirectShare özellikleri, misafirlerin iOS ve Android akıllı telefon ve tabletlerindeki filmleri, resimleri ve müziği odalarındaki MediaSuite TV’ye aktarabilmesini sağlıyor.. Güvenli eşleştirme mekanizmaları misafirlerin özel içerik ve verilerini koruyor.

Entegre IPTV sayesinde ise, Philips MediaSuite TV’ler mevcut interaktif sistemlerin yanı sıra IPTV kanallarına da pürüzsüz şekilde bağlanabiliyor. Çevrimiçi video mağazaları, interaktif otel menüleri ve bilgilerinin yanı sıra, çevrimiçi ısmarlama sistemlerine de set üstü kutu olmaksızın erişmek mümkün.

Hospitality TV’ye odaklı müşteri hizmet ekibi

Philips Hospitality TV sahiplerine hizmet veren ekip, özellikle Hospitality TV’ye odaklanmış bir ekip. TP Vision’ın Hospitality TV iş birimi, aralarında zamanında ve yerinde lojistiğin de bulunduğu profesyonel ve güvenilir hizmetler sunan ve yerel bağlantıları da içeren büyük bir çözüm ortağı ağını da yönetiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.