Oracle Bulut Portföyünü Genişletiyor

Bulut tabanlı hizmetlerini geliştirmeyi sürdüren Oracle, Oracle Open World etkinliğinde tanıttığı 6 yeni platform hizmetiyle birlikte bulut portföyünü genişletiyor.

Yeni bulut hizmetleriyle birlikte kullanıcılara ve partnerlerine yeni uygulamalar geliştirme imkanı tanıyan şirket, Oracle SaaS uygulamalarının daha fazla kişiselleştirilmesine de olanak sağlayacak. Bunun yanı sıra bulut platformunu genişleten şirket, büyük veri analitikleri, entegrasyon, süreç yönetimi, Java platformu, Java SE gibi hizmet ve uygulamalara da yeni fonksiyonlar katacak.

oracle bulut

Oracle Big Data Cloud, Oracle Mobile Cloud, Oracle Integration Cloud, Oracle Process Cloud, Oracle Node.js Cloud ve Oracle Java SE Cloud tanıtılan yeni bulut hizmetleri olurken, uygulamalar diğer Oracle servisleriyle de uyumlu bir şekilde çalışabiliyor. Müşteriler ve şirketler, yeni uygulamalarla birlikte Hadoop gibi sistemler üzerinde çok daha esnek ve düzenli bir çalışma ortamına sahip olurlarken, bu sayede iş süreçlerinde oluşabilecek aksamaların önüne geçilebilecek.

Oracle tarafından yapılan açıklamada, şirket olarak müşterilerine bulut platformunun sunduğu avantajları göstermek istediklerini ifade etti. Yeni geliştirilen uygulamalara, yenilerini eklemek istediklerini belirten şirket, bu sayede müşterilerine ve ortaklarına sundukları hizmeti geliştireceklerinin altını çizdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.