Bu Telefon Suya ve Darbelere Dayanıklı

Birçok cep telefonu kullanıcısı olumzsuz şartlar gereği telefonlarına gereken özeni gösteremiyor ve telefonları zarar görüyor. İşte bu tarz durumlarla karşılaşmamanız için Motorola farklı bir ürün ortaya koymuş.

Akıllı telefonlar genellikle ince ve narin yapıları ile dikkat çekerler. Dayanıklı telefon deyince ise akla sadece telefon edebileceğimiz veya SMS gönderebileceğimiz telefonlar gelir. Motorola DEFY ise tam tersine hem akıllı bir telefon hem de dayanıklı yapısıyla görenleri hayrete düşürüyor. 3.7 inç dokunmatik ekrana sahip olan bu akıllı telefonun üzerinde Android 2.2 işletim sistemi bulunuyor.

Motorola’nın iddiasına göre DEFY modeli suya ve toza karşı dayanıklı. Yakından  test ettiğimiz ürün gerçekten suya karşı dayanıklı. Ürünü su dolu bir kaba koysanız dahi suyun içerisinde ve sudan çıkardığınızda çalışmaya devam ediyor. Ürün dayanıklılık özelliklerinin yanı sıra kullanım açısından da kolaylıklar sunuyor. Motorola bu telefonu MotoBlur arayüzü ile birlikte kullanıcılarına sunuyor. Bu arayüz telefonu daha hızlı kullanmanız için tasarlanmış. Ayrıca bu arayüz sayesinde sosyal ortamlara da son derece hızlı bir şekilde erişebiliyorsunuz.

Özellikle ürünün suya karşı dayanıklılığı bizleri şaşırttı. Performans ve dayanıklılık açısından bizden geçer not alan Motorola Defy fiyat açısından da makul seviyelerde satışa sunuluyor.

Bilgi için: Mobiltel
Web: www.mobiltel.com.tr
Fiyat: 708 TL + KDV

Teknik Özellikler
Bağlantı Özellikleri:  Bluetooth – Gprs – Edge – 3G – Wlan – Usb – Wap
Dijital Kamera Çözünürlüğü:  5.0 MP
Bekleme Süresi:  240 Saat
Konuşma Süresi:  400 Dakika
İşletim sistemi: Android 2.2
Ekran: 3.7 inç
Ekran çözünürlüğü: 480 x 854 Piksel
Telefon Hafızası: 2.0 GB
Boyutlar: 107 x 59 x 13.4 mm
Ağırlık: 118 gr

Leave a Reply

Your email address will not be published.