Burak Ertaş ICMA Yönetim Kurulu’na Seçildi

sahibinden.com CEO’su Burak Ertaş, dünyanın önde gelen ilan mecra kuruluşu “Uluslararası İlan Medya Birliği”nin (ICMA) yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

Konuya ilişkin açıklama yapan Burak Ertaş, 26 yıldır ilan mecra ve yayınları konusunda otorite kabul edilen bir kuruluşun yönetiminde yer almaktan duyduğu mutluluğu ifade etti.

Ertaş, “ICMA, basılı yayın ve web sitelerinde seri ilan sektörüne ilişkin düzenlediği konferans ve atölyelerle kurumları bir araya getiren uluslararası bir platform. Biz de Avrupa ve Türkiye’nin en büyük ilan ve e-ticaret platformlarından biri olarak, ICMA ile sürdürdüğümüz işbirliği ile sektördeki yerimizi daha da güçlendireceğimize inanıyoruz. Uzun yıllardır sahip olduğu tecrübe ve misyonuyla sektörünün danışma kurulu olarak kabul gören ICMA’nın yönetim kurulu üyesi olarak yer almaktan dolayı sahibinden.com adına gurur duyuyorum” dedi.

International Classified Media Association (ICMA) tarafından geçtiğimiz günlerde sahibinden.com’un ev sahipliğinde İstanbul’da düzenlenen ve dünyanın önde gelen ilan medya yöneticilerini bir araya getiren bir de etkinlik gerçekleştirilmişti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.