Avnet İş Ortaklarına Yeni Cisco HyperFlex Sistemleri Çözümü Sunuyor

Avnet Avrupa-Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki iş ortaklarına yeni Cisco HyperFlex Sistemlerini satan ilk distribütör olduğunu duyurdu. Cisco’nun UCS Sunucu platformu üzerine inşa edilen Cisco HyperFlex, sunucu ile depolama ve ağ konularını birleştirerek veri merkezlerinde işletme uygulamaları kullanan müşteriler ve uzaktaki ofislerle şubeler için sadeleştirilmiş, kullanımı kolay bir platforma dönüştürüyor.

avnet_cisco

Cisco’nun HyperFlex ürün portföyü 1 Mart 2016’da piyasaya sürülmüş ve Avnet’in iş ortaklarına network’den sunuculara ve depolamaya kadar uçtan uca yazılım tanımlı altyapı sunmasına olanak sağlamaktadır. Avnet Teknoloji Çözümleri, EMEA Ana Tedarikçiler ve Teknoloji Grupları Başkan Yardımcısı Marcus Adae, “EMEA bölgesindeki ortaklarımıza bu yenilikçi çözümü sunabildiğimiz için onların hiper-bütünleşik altyapıyı kullanabilmesini sağlıyoruz. Cisco farklı birleşmiş platformlarda çalışma tecrübesi sayesinde müşterilerin veri merkezi ihtiyaçlarını anlamak için farklı bir konuma sahiptir. HyperFlex portföyü müşterilerin en iyi gelecek nesil teknolojilere ulaşabilmesini sağlarken bir yandan da büyüyen depolama pazarındaki karışıklıkları sadeleştiriyor.”

Cisco EMEAR Veri Merkezi & Sanallaştırmadan Sorumlu Direktörü Patrick Schmidt “Avnet’in birleştirilmiş çözümleri hızlı ve etkili bir şekilde pazara çıkarma konusunda ciddi bir tecrübesi var. İş ortaklarımıza Avnet’in uzman bütünleşik sistemler sistemler ekibi ve eğitim programlarını sunabilmeyi dört gözle bekliyoruz. HyperFlex müşteri sistemlerinde bilgisayar işlemleri, depolama ve networking konularını sadeleştirilmiş, kullanımı kolay bir platformda birleştirerek müşterilere yeni çeviklik, verimlilik ve uyum sağlama seviyeleri sunuyor.” sözleriyle görüşlerini açıkladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.